Menu
NKF kampe 7 dage frem
Maj 2021
9.
søndag
10.00
Allerød Fodbold Klub
Omkl. 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Bane 3
Nivå-Kokkedal FK
Omkl. 2
Allerød Idrætspark
Bane 3
9.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 9. maj • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Helsingør IF Fodbold
Helsingør Idrætspark
9.
søndag
10.00
Espergærde IF
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (11) begynder - 9. maj • Pulje 5
Mørdrup Idrætsanlæg
Nivå-Kokkedal FK
Mørdrup Idrætsanlæg
9.
søndag
10.00
Slangerup & Omegn IF (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 9
Allerød Idrætspark
Bane 10
Nivå-Kokkedal FK
Allerød Idrætspark
Bane 10
9.
søndag
10.25
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 9
Allerød Idrætspark
Bane 10
Helsinge Fodbold (2)
Allerød Idrætspark
Bane 10
9.
søndag
10.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (11) begynder - 9. maj • Pulje 5
Mørdrup Idrætsanlæg
Lyngby Boldklub 1921
Mørdrup Idrætsanlæg
9.
søndag
11.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • Pulje 1
Karsemosegård
FC Rudersdal
Karsemosegård
9.
søndag
11.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 9. maj • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Nivå-Kokkedal FK
Helsingør Idrætspark
9.
søndag
11.00
Ålholm IF
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (11) begynder - 9. maj • Pulje 5
Mørdrup Idrætsanlæg
Nivå-Kokkedal FK
Mørdrup Idrætsanlæg
9.
søndag
11.15
Allerød Fodbold Klub (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 9
Allerød Idrætspark
Bane 10
Nivå-Kokkedal FK
Allerød Idrætspark
Bane 10
9.
søndag
11.40
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 9
Allerød Idrætspark
Bane 10
Hørsholm-Usserød IK (2)
Allerød Idrætspark
Bane 10
11.
tirsdag
19.00
Herfølge BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Mester (05) Forår • Pulje 1
Herfølge Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Herfølge Stadion
11.
tirsdag
19.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Forår • Pulje 3
Karsemosegård
Hørsholm-Usserød IK
Karsemosegård
11.
tirsdag
19.00
Nivå-Kokkedal
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Forår • Pulje 1
Karsemosegård
Bagsværd BK (2)
Karsemosegård
12.
onsdag
17.30
B. 1973, Herlev
-
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (05) Forår • Pulje 1
Elverroad
Nivå-Kokkedal FK
Elverroad
12.
onsdag
18.00
Værløse BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Værløse Stadion
Bane 4
Nivå-Kokkedal FK
Værløse Stadion
Bane 4
14.
fredag
18.30
Bagsværd BK
Omklædning 6
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 3)
Nivå-Kokkedal FK
(Covid-19) alt omklædning lukket
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 3)
15.
lørdag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Karsemosegård
Bagsværd BK
Karsemosegård
15.
lørdag
11.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Karsemosegård
Farum BK
Karsemosegård
15.
lørdag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Virum Stadion
15.
lørdag
12.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Karsemosegård
Farum BK
Karsemosegård
15.
lørdag
13.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Karsemosegård
Humlebæk BK
Karsemosegård
15.
lørdag
13.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (05) Forår • Pulje 1
Karsemosegård
B. 1973, Herlev
Karsemosegård
Cookies - NKF bruger cookies for at give klubben overblik over brug af hjemmesiden.
Mere info om cookies - klik her