Menu
NKF kampe 7 dage frem
Oktober 2022
5.
onsdag
17.15
Jyllinge FC
livescore
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Spraglehøj Idrætsanlæg
Nivå-Kokkedal FK
Spraglehøj Idrætsanlæg
5.
onsdag
19.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård Kunstgræs
Espergærde IF
Karsemosegård Kunstgræs
5.
onsdag
20.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
M+40
8-M+40 1 - Efterår • Pulje 1
Karsemosegård Kunstgræs
Snekkersten IF
Karsemosegård Kunstgræs
6.
torsdag
19.00
FC Rudersdal
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 3
Vedbæk Stadion Kunst
Nivå-Kokkedal FK
Vedbæk Stadion Kunst
8.
lørdag
10.00
Kr. Værløse IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 2
Sandet Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Sandet Stadion
8.
lørdag
10.00
Snekkersten IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Nivå-Kokkedal FK
Snekkersten Idrætscenter
8.
lørdag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Hillerød Fodbold
Karsemosegård
8.
lørdag
10.00
Nivå-Kokkedal FK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Hørsholm-Usserød IK (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.00
Ølstykke FC (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Birkerød Stadion
Nivå-Kokkedal FK (1)
Birkerød Stadion
8.
lørdag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Frem Hellebæk
Karsemosegård
8.
lørdag
10.20
Nivå-Kokkedal FK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Hillerød Fodbold (3)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.20
Nivå-Kokkedal FK (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 5
Birkerød Stadion
Stenløse BK (2)
Birkerød Stadion
8.
lørdag
10.20
Espergærde IF (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Lyngehallen
Nivå-Kokkedal FK (1)
Lyngehallen
8.
lørdag
10.20
Nivå-Kokkedal FK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Lyngehallen
Hørsholm-Usserød IK
Lyngehallen
8.
lørdag
10.20
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 4
Karsemosegård
Brødeskov IF
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Annisse IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Nivå-Kokkedal FK (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Birkerød Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Birkerød Stadion
8.
lørdag
10.40
Hillerød Fodbold (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 4
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
8.
lørdag
11.00
Hørsholm-Usserød IK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.00
Melby-Liseleje IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.00
Hareskov IF (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 5
Birkerød Stadion
Nivå-Kokkedal FK (2)
Birkerød Stadion
8.
lørdag
11.00
Fløng-Hedehusene Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
8.
lørdag
11.00
Nivå-Kokkedal FK (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Lyngehallen
Nivå-Kokkedal FK (2)
Lyngehallen
8.
lørdag
11.20
Annisse IF (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 5
Birkerød Stadion
Nivå-Kokkedal FK (2)
Birkerød Stadion
8.
lørdag
11.20
Hareskov IF (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Birkerød Stadion
Nivå-Kokkedal FK (1)
Birkerød Stadion
8.
lørdag
11.20
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Græsted IF
Karsemosegård
8.
lørdag
11.20
Espergærde IF (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Lyngehallen
Nivå-Kokkedal FK (2)
Lyngehallen
8.
lørdag
11.20
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 4
Karsemosegård
Espergærde IF
Karsemosegård
8.
lørdag
11.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Ølstykke FC
Karsemosegård
8.
lørdag
11.40
Nivå-Kokkedal FK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Hillerød Fodbold (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.40
Espergærde IF (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Lyngehallen
Nivå-Kokkedal FK (1)
Lyngehallen
8.
lørdag
11.40
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 4
Karsemosegård
Hillerød Fodbold (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
12.00
Nivå-Kokkedal FK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Nødebo IF
Karsemosegård
8.
lørdag
12.00
Nivå-Kokkedal FK (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 5
Birkerød Stadion
Ølstykke FC (1)
Birkerød Stadion
8.
lørdag
12.00
Nivå-Kokkedal FK (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Birkerød Stadion
IF Skjold Birkerød (3)
Birkerød Stadion
8.
lørdag
12.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
IS Skævinge
Karsemosegård
8.
lørdag
12.00
Lynge-Uggeløse IF (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Lyngehallen
Nivå-Kokkedal FK (1)
Lyngehallen
8.
lørdag
12.00
Nivå-Kokkedal FK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Lyngehallen
IF Skjold Birkerød
Lyngehallen
8.
lørdag
15.00
Snekkersten IF
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Snekkersten Idrætscenter
Nivå-Kokkedal FK
Snekkersten Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Humlebæk BK
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Bane 2 (K1) - kunstgræs 8-mands
Nivå-Kokkedal FK
Omklædningsrum 5
Humlebæk Stadion
Bane 2 (K1) - kunstgræs 8-mands
9.
søndag
10.00
Hornbæk IF (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
9.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 2
Birkerød Stadion
3
IF Bytoften
Birkerød Stadion
3
9.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn • Pulje 2
Birkerød Stadion
Herlev IF
Birkerød Stadion
9.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv • Pulje 4
Rundforbi Stadion
Espergærde IF
Rundforbi Stadion
9.
søndag
10.20
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv • Pulje 4
Rundforbi Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Rundforbi Stadion
9.
søndag
10.25
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Hornbæk IF (2)
Karsemosegård
9.
søndag
10.25
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Karsemosegård
Espergærde IF
Karsemosegård
9.
søndag
10.25
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 2
Birkerød Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød Stadion
9.
søndag
10.50
FC Holte
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
9.
søndag
10.50
BFC Lundegården (1)
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn • Pulje 2
Birkerød Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød Stadion
9.
søndag
11.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Slangerup & Omegn IF
Karsemosegård
9.
søndag
11.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv • Pulje 4
Rundforbi Stadion
Bagsværd BK
Rundforbi Stadion
9.
søndag
11.15
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Borsholm-Skibstrup IF (2)
Karsemosegård
9.
søndag
11.15
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Karsemosegård
Humlebæk BK
Karsemosegård
9.
søndag
11.15
Nivå-Kokkedal FK
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 2
Birkerød Stadion
Bagsværd BK
Birkerød Stadion
9.
søndag
11.40
Farum BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
9.
søndag
11.40
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn • Pulje 2
Birkerød Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød Stadion
9.
søndag
11.40
B. 1973, Herlev (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv • Pulje 4
Rundforbi Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Rundforbi Stadion
9.
søndag
12.05
Borsholm-Skibstrup IF (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
9.
søndag
12.05
Hareskov IF
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 2
Birkerød Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød Stadion
9.
søndag
12.05
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn • Pulje 2
Birkerød Stadion
IF Skjold Birkerød
Birkerød Stadion
9.
søndag
13.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Espergærde IF
Karsemosegård
9.
søndag
14.00
Kokkedal BK
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Egedalsbanen
Nivå-Kokkedal FK
Egedalsbanen
11.
tirsdag
18.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (07) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
FC Bella
Karsemosegård
11.
tirsdag
19.00
Lynge-Uggeløse IF
Omkl. 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 1
Lyngehallen Kunstgræs
Kunstgræs 6A
Nivå-Kokkedal FK
Omkl. 6, kælder
Lyngehallen Kunstgræs
Kunstgræs 6A
11.
tirsdag
20.00
Nivå-Kokkedal
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 2
Karsemosegård
Allerød Fodbold Klub
Karsemosegård